Strona główna       Historia firmy       Galeria realizacji       Certyfikaty       Oferta       Praca       Kontakt Nowości
Zmiana danych firmy Informujemy, że w dniu 31.12.2008 roku PPUH Mostostal- Montaż Sp. Z o.o. z siedzibą w Słupcy przy ul. Poznańskiej 41 przekształciła się w spółkę komandytowo-akcyjną i od tego dnia funkcjonować będzie pod nową nazwą:

więcej


Nowa witryna Z myślą o naszych dotychczasowych a także potencjalnych klientach zleciliśmy budowę nowej strony www.

więcej


Szybki kontakt
Prezes:
+48 063 275-37-24
Księgowość i kadry:
+48 63 275-37-28
Marketing:
+48 63 275-37-26
Zmiana danych firmy
Informujemy, że w dniu 31.12.2008 roku PPUH Mostostal- Montaż Sp. Z o.o. z siedzibą w Słupcy przy ul. Poznańskiej 41 przekształciła się w spółkę komandytowo-akcyjną i od tego dnia funkcjonować będzie pod nową nazwą:MOSTOSTAL MONTAŻ SŁUPCA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA


Przekształcona spółka reprezentowana jest przez Zarząd komplementariusza tj: Mostostal Montaż Słupca Sp.z o.o. z siedzibą w Słupcy , w osobach :

1. Marian Walczuk – Prezes Zarządu
2. Józef Studziński – Członek Zarządu
oraz Prokurenta komplementariusza w osobie:
1. Zenon Maciejewski – Prokurent

W rezultacie przekształcenia spółka Mostostal Montaż Słupca Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. , jako następca prawny , wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki PPUH Mostostal Montaż Sp. z o.o. i od dnia 31.12.2008 r. stała się stroną wszelkich zawartych umów przez jej prawnego poprzednika PPUH Mostostal Montaż Sp. z o.o.

Jako spółka będziemy działać w dotychczasowej formie organizacyjnej . Zasady współpracy oraz zakres odpowiedzialności pozostają takie same. Nie zmieniają się pełnomocnictwa osób reprezentujących firmę , posiadane uprawnienia oraz pozostają w mocy wszelkie oferty oraz inne zobowiązania zaciągnięte przed 31.12.2008 r.
W związku z powyższym , od dnia 31.12.2008 roku , uprzejmie prosimy o przygotowywanie korespondencji , w tym również dokumentów księgowych, ze wskazaniem aktualnej nazwy Spółki.


Z poważaniem

Marian Walczuk
Prezes Zarządu Komplementariusza
Mostostal Montaż Słupca Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Strona główna | Historia firmy | Galeria realizacji | Certyfikaty | Oferta | Praca | Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone © mostostal-montaz.pl